Udostępnij tę stronę:

Niszczarki dokumentów

Niszczarki dokumentów HSM

Jako ekspert w dziedzinie ochrony danych XERREX oferuje niszczarki firmy HSM do każdego zastosowania. Niszczą papier, karty kredytowe, płyty CD i DVD, tnąc je w paski lub ścinki. Najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest niszczenie dokumentów poufnych, takich jak wyciągi z kont, dokumenty podatkowe czy zawierające dane osobowe, bezpośrednio w miejscu pracy.

Zgodnie z ustawodawstwem dotyczącym ochrony danych osobowych przedsiębiorstwa są zobowiązane do niszczenia poufnych dokumentów. Jednak nawet w biurze domowym niszczarka dokumentów stanowi doskonałą inwestycję w bezpieczeństwo!

W palecie produktów HSM znajdą Państwo niszczarki odpowiednie zarówno dla biur tradycyjnych i domowych, jak i dla działów informatycznych , a także do profesjonalnego niszczenia dokumentacji.
Obok tradycyjnego nośnika danych, jakim jest papier, ważną rolę odgrywają również nośniki cyfrowe. HSM oferuje najobszerniejszy asortyment niszczarek, zarówno do papieru, jak i do płyt CD, DVD, dyskietek, kart identyfikacyjnych, nośników USB, klisz, folii czy nawet do niszczenia całych dysków twardych.

Niezmienną cechą naszych produktów jest najwyższa jakość urządzeń „Made in Germany”.
Kontakt | O Xerrex | Mapa strony
Copyright © XERREX 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.