Udostępnij tę stronę:

Kserokopiarki i Drukarki

Współczesne biuro nie może obyć się bez drukarki, kopiarki, faksu czy skanera. Korzyści z połączenia kilku urządzeń w jedno są liczne. Takie wielofunkcyjne urządzenie określane jest często terminem "all in one" - wszystko w jednym. Zawarta w nim drukarka może nie tylko drukować dokumenty utworzone na komputerze, ale i odebrane faksy oraz kopiowane strony. Skaner uczestniczy w procesie wprowadzania tekstu (OCR) i obrazów, kopiowania i faksowania. Dzięki uniknięciu zdublowania (czy nawet potrojenia) modułów funkcjonalnych koszt wyposażenia biura będzie niższy niż zakupu kompletu oddzielnych urządzeń. Jedno urządzenie zajmuje mniej miejsca niż kilka, uniknąć można również plątaniny przewodów. Do tego dochodzi łatwiejsze korzystanie ze wszystkich funkcji, dzięki jednolitej filozofii ich obsługi. Niejednokrotnie integracja funkcji stwarza też dodatkowe, atrakcyjne możliwości. W firmach, w których komputery połączone są siecią lokalną można odnaleźć kolejny plus wynikający z dołączenia takiego urządzenia do komputera, a mianowicie jest możliwość współdzielenia niektórych jego funkcji przez innych pracowników firmy.

Nasza oferta urządzeń wielofunkcyjnych nie ogranicza się do "osobistych" maszyn, które można postawić na biurku. Firma XERREX proponuje także nowe rozwiązania technologiczne, wyposażone w szybkie mechanizmy drukujące i skanery o wielkiej wydajności, mogące pracować jako drukarki czy kopiarki o wydajności rzędu kilkudziesięciu czy kilkuset stron na minut, wyposażone w pojemne podajniki papieru i rozmaite akcesoria, np. sortery, finiszery a nawet broszurownice. Ważne jest, że prócz samych urządzeń proponujemy Państwu oprogramowania, które są one w pełni kompatybilne ze sprzętem. Poszerzają ich funkcjonalność, pomagają w pełnym wykorzystywaniu maszyn poprzez zarządzanie obiegiem dokumentów i archiwizację dbając przy tym o bezpieczeństwo i poufność.

Wybierając urządzenie wielofunkcyjne, trzeba przede wszystkim dobrze określić swoje potrzeby. Niewielki "kombajn", łączący w sobie funkcje podstawowych maszyn biurowych, będzie z pewnością doskonałym wyposażeniem sekretariatu, umożliwiającym wykonywanie większości codziennych zadań bez ruszania się zza biurka. Nie zastąpi on jednak wydajnej drukarki sieciowej, obsługującej firmę liczącą kilkudziesięciu pracowników, czy szybkiej kopiarki; może być, co najwyżej ich uzupełnieniem.

Nasi konsultanci udzielający informacji na temat naszych usług, oferty oraz stosowanych rozwiązaniach technologicznych, służą radą i są do Państwa dyspozycji w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godz. 8 -16.

Kserokopiarki i drukarki firmy Ricoh
HP
Kserokopiarki i drukarki HP
Skanery biurowe o dużej wydajności

HSM
Profesjonalne niszczarki dysków twardych oraz dokumentów biurowych
Opis umowy najmu długoterminowego, dzierżawa urzadzeń.
Referencje klientów XERREX

Kontakt | O Xerrex | Mapa strony
Copyright © XERREX 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.