WorkingDoc PrePaid

Broszura

WorkingDoc PrePaid umożliwa rozliczanie kosztów związanych z produkcją dokumentów (kopie i wydruki) na urządzeniach znajdujących się w miejscach publicznych. Jest to rozwiązanie, w którym użytkownicy końcowi sami zarządzają środkami na swoich kartach służących do odblokowywania urządzeń. 

System będzie idealnym rozwiązaniem do miejsc, w których z urządzenia będzie korzystać duża liczba użytkowników. Doskonałym przykładem są instytucje takie jak biblioteki, uczelnie, szkoły, jak również urzędy administracji publicznej.

System składa się z dwóch kluczowych elementów. Pierwszym jest czytnik kart zbliżeniowych zintegrowanych z urządzeniem wielofunkcyjnym, a drugim same karty, na których zakodowana jest pewna ilość kredytów do zużycia. Karty ładuje się bezpośrednio u operatora systemu lub w wolnostojących wpłatomatach. Zakodowane na kartach kwoty można wykorzystywać zarówno na drukowanie, kopiowanie, jak i skanowanie.

Do uzupełniania kredytów na karcie służą wpłatomaty rozmieszczone w dowolnie wybranym miejscu. Po umieszczeniu karty we wpłatomacie użytkownik będzie mógł ją doładować poprzez wrzucenie odpowiedniej kwoty. Rozwiązanie umożliwia również rozliczanie kosztów na stacjach roboczych pracowników, gdzie została zainstalowana aplikacja służąca do rozliczania użytkowników za wykonane kopie, wydruki lub skany. W celu obciążenia karty użytkownika po wykonaniu kopii, wydruku lub skanu, pracownik obsługujący system (operator) wkłada kartę do czytnika nabiurkowego. Po odczytaniu z karty informacji będzie można obciążyć kartę (użytkownika) za wykonane prace.

Kontakt | O Xerrex | Mapa strony
Copyright © XERREX 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.