Smart Device Monitor for Admin Accounting Report Package

Broszura

Zarządzanie połączonymi w sieć urządzeniami peryferyjnymi może stanowić wyzwanie. To, czego naprawdę potrzebujesz, to zdolność do zarządzania wszystkim, od skanerów do kopiarek, od drukarek do faksów.
 
Zestaw narzędzi SmartDeviceMonitor™ umożliwia użytkownikom rozszerzenie wydajnego obiegu na peryferiach sieci. Administratorzy otrzymują wymaganą zdolność obsługi i zarządzania urządzeniami peryferyjnymi na każdym poziomie, począwszy od automatycznej konfiguracji do prostego zarządzania całkowitymi kosztami posiadania.

SmartDeviceMonitor™ ułatwia życie użytkownikom i umożliwia administratorom uzyskanie pełnej kontroli. A SmartDeviceMonitor™ jest skalowalny, zatem jeżeli nawet musisz obsługiwać tysiące użytkowników, nie ma problemu. Obsługuje on natywnie nawet takie pluginy jak Tivoli.

Proste narzędzie do raportowania i księgowania ułatwia administratorom śledzenie użytkowania urządzeń. Umożliwia ono dokładne raportowanie urządzenia i wielkości wykorzystania przez użytkownika, łącznie z porównaniem zużycia druku czarnego i kolorowego.

Narzędzie do raportowania umożliwia menedżerom zmniejszenie całkowitych kosztów posiadania poprzez alokację kosztów i podejmowanie decyzji na bazie informacji odnośnie dostępu i uprawnień użytkownika.

Dostępna jest 45-dniowa wersja próbna. W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z przedstawicielem lokalnym.

SmartDeviceMonitor for Admin Accounting Report Package współpracuje z Card Authenication Package w celu dostarczenia administratorom raportów użytkowania przez poszczególnych użytkowników.


Kontakt | O Xerrex | Mapa strony
Copyright © XERREX 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.