Udostępnij tę stronę:

Nadzór i zarządzanie flotą

Rozwój infrastruktury IT sprawił, że w każdej organizacji pracuje coraz więcej urządzeń wielozadaniowych i drukarek, na których wykonywanych jest tysiące wydruków i kopii. Często ilość urządzeń i wydruków na nich wytwarzanych jest nadmierna i z części z nich można zrezygnować bez szkody dla przedsiębiorstwa. Duża ilość urządzeń w środowisku sieciowym przysparza też wiele problemów administratorom IT, na których to często spada obowiązek utrzymania infrastruktury.

Brak kontroli i rosnąca ilość urządzeń drukujących kradnie cenny czas administratorom powodując frustracje pracowników i przyczyniając się do wzrostu kosztów operacyjnych firmy. Dlatego sprawne i niezawodne rozwiązanie problemu drukowania powinno być przedmiotem zainteresowania wszystkich pionów w każdym przedsiębiorstwie: zarządu, administracji oraz informatyki.

Sytuację możemy poprawić poprzez odpowiednie zarządzanie urządzeniami i dokumentami. Jednak brak odpowiednich narzędzi sprawia, że działania te są kosztowne i mało skuteczne.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w oferowaniu rozwiązań druku i obiegu dokumentów, Xerrex opracował komplet rozwiązań dostosowanych do wielkości i potrzeb klientów. Nasze usługi zarządzania środowiskiem druku nie są skierowane tylko do dużych, globalnych korporacji. Podobne wyniki pomagamy osiągać różnej wielkości firmom przyczyniając się do redukcji kosztów i czasu związanego z zarządzaniem urządzeniami oraz optymalnego ich wykorzystania. W efekcie przenosi się na poprawę efektywności i konkurencyjności firm wykorzystujących proponowane rozwiązania poprzez odciążenie budżetu i przeznaczenie większych środków na innowacyjne przedsięwzięcia związane z profilem działalności firmy.

Obecna struktura środowisk biurowych wymaga zarządzania urządzeniami i nadzoru nad kosztami wydruków, kopii, skanów. Diadem PRM to narzędzie, które dostarcza informacji umożliwiających kontrolę wydatków ponoszonych na wytworzenie dokumentów oraz zapewnia pomoc administratorom w zarządzaniu urządzeniami.
Xerrex Host Print pełni rolę serwera dokumentów zlokalizowanego w zasobie sieciowym klienta, na którym użytkownicy przechowują dokumenty w celu ich późniejszego wydruku na dowolnym urządzeniu podłączonym do systemu.
Remote Comunication Gate S Pro - opis

Equitrac Office to narzędzie do monitorowania i zarządzania produkcją dokumentów w sieci. Pozwala na lepszą ocenę wykorzystania urządzeń oraz kontrolowanie kosztów produkcji dokumentów.
Safe Com - opis
Oprogramowanie do zarządzania urządzeniami MFP w sieci

Pozwól ludziom drukować w łatwy i bezpieczny sposób bez konieczności instalowania sterowników drukarek lub aplikacji...

WorkingDoc PrePaid - umożliwa rozliczanie kosztów związanych z produkcją dokumentów (kopie i wydruki) na urządzeniach znajdujących się w miejscach publicznych

Kontakt | O Xerrex | Mapa strony
Copyright © XERREX 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.