Udostępnij tę stronę:

O firmie

Specjalizujemy się w obsłudze dokumentu w przedsiębiorstwach. Zarówno dokumentu papierowego jak i elektronicznego.
W zakresie dokumentu papierowego oferujemy: profesjonalne urządzenia wielofunkcyjne i drukarki oraz aplikacje do zarządzania flotą urządzeń, rozliczania wykonanych wydruków, kopii, skanów oraz rozwiązania podnoszące bezpieczeństwo danych przechowywanych na dyskach urządzeń i przesyłanych siecią komputerową.
W zakresie dokumentu cyfrowego oferujemy aplikację do archiwizacji, w tym inteligentnego skanowania, elektronicznego archiwum  - repozytorium oraz obiegu dokumentów.
Tworzymy autorskie rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta.  

XERREX jest Partnerem Asseco Poland, Autoryzowanym Partnerem Ricoh Polska, Konica Minolta Business Solutions Polska, Fujitsu, HSM. Jesteśmy niekwestionowanym liderem na rynku Polski południowo – wschodniej w branży cyfrowych systemów druku i archiwizacji dokumentów. Od wielu lat zajmujemy pierwsze miejsce w Polsce pod względem wielkości sprzedaży urządzeń Ricoh.

Z naszej oferty handlowej i serwisowej korzysta aktualnie ok. 5000 firm z całego regionu Podkarpacia. Zarówno największe zakłady produkcyjne, banki, jak i uczelnie wyższe, szkoły oraz urzędy administracji państwowej.

Nazwa firmy: XERREX Sp. z o.o.
Siedziba firmy: ul. płk L. Lisa Kuli 6, 35-032 Rzeszów
Rok założenia: 1987.r. (od 24.04.2001 jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością)
Forma prawna: Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wartość kapitału zakładowego: 1 860 000,00 PLN
PKD: 7733Z
NIP: 813-32-18-216
REGON: 691549825
KRS: Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000009107
Zastrzeżony znak towarowy:   
Zastrzeżony znak towarowy:  DIADEM Scan Manager

Kontakt | O Xerrex | Mapa strony
Copyright © XERREX 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.